Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Okropny problem z wąsikiem !
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-20, 17:09   #2
Funghi
Raczkowanie
 
Avatar Funghi
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 208
Dot.: Okropny problem z wąsikiem !

Cytat:
Napisane przez Nadine93 Pokaż wiadomość
Mam problem z wąsikiem... czytałam już wiele wątków na tym forum na temat owłosienia nad górną wargą. Ale u mnie to wygląda mniej więcej tak:
Jakiś rok temu zaczęłam golić wąsik maszynką ;/ Kompletnie nic nie wiedziałam na ten temat... Teraz tego żałuję. Jakiś czas temu przeczytałam że wąsika nie można golić. Przerzuciłam się na krem do depilacji twarzy... próbowałam też plastrów zimnych ale to mi w ogóle nie pomaga, włoski nie chciały się usuwać. Tak więc przystałam na tym kremie... tyle że włoski są już wyczuwalne na drugi dzień po depilacji gdy przejadę palcem "pod włos". (muszę depilować co 3 dni, a jak idę do chłopaka to częściej bo wstydzę się z nim całować... z pewnością poczuł by coś kującego =/) do tego są jaszcze czarne... (ale nie są aż tak strasznie twarde) ;/ nie wiem co mam z nimi zrobić... mam dopiero niespełna 16 lat i na razie nie mam kasy na depilację laserową... Czym mam depilować włoski żeby odrastały jaśniejsze i miększe?
Proszę poradźcie mi coś.
Proponuj wizytę u kosmetyczki. To jest wydatek kilkunastu złotych , a włoski będą odrastać rzadziej niż po kremie. I broń boże zrezygnuj z niego bo on ma podobne działanie do maszynki i włosy po pewnym czasie staną się twardsze i jeszcze bardziej widoczne
Funghi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując