Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-15, 11:59   #620
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez szyna Pokaż wiadomość
Widzę, że wątek się fajnie rozwinął Mam w związku z tym pytanie.
Chciałabym zakupić cienie matowe w kolorach: jasny róż i różne odcienie fioletu + jasna szarość i odcienie dla typu jesiennego. Co polecicie?
Mejkapownia, a może mogłabyś wkleić zdjęcia swoich cieni Kryolan i napisać, które Ci się sprawdziły w pracy?
KNK - wiesz, już od jakiegoś czasu miałam zadać Ci pytanie Gdzie można obejrzeć zdjęcia wykonanych przez Ciebie makijaży?
nie mam dużo kryolana bo lubię mieć cienie różnych firm a nie monopol w kufrze ale z tego co mam jestem zadowolona ( w większości w kryolanie kupuję odważne mocne kolory bo pięknie wyglądają na oczach, są cudnie matowe i mają naprawde mocne wybarwienie;
wklejam fotki które kiedyś robiłam w innym celu ale mam nadzieje że się połapiesz

na zdjęciu z paletkami - 2 piątki kryolana - róże abu dhabi - rewelka moim zdaniem ( 4 cudowne maty + rozświetlacz który jest kompletnie do niczego
drugas paletka - mexico city - i tu niestety wtopa - wszystkie są perłowe, kiepsko sięrozprowadzają, słabo kryją - drugio raz na pewno bym nie kupiła!
dodatkowo 2 pojedyncze cienie które wkleiłam do paletki inglota bo miałam same wkłady - brązowy ( bij zabij nie podam numeru bo cień jest wklejony, i oberżyna - dla mnie absolutny hit - cudownie przygaszony, dający kolor dojrzałego bakłażana - cudo!!!

jeśli chodzi o pojedyncze to:
czarny - matt black - uwielbiam i nie ma chyba żadnego makijażu w którym bym go choć odrobiny nie użyła - wydajny tak że używając go od roku nadal ubytek jest minimalny;

żółty - nie mam na nim nazwy
czerwony - jugenrot - świetna czerwień - doskonale komponuje się z czernią
turkus - light blue
gratan ab6 ( też nie ma nazwy) - mocny głęboki kolor

na fotce z pojedynczymi widać również 2 pudry satynowe - bardzo polecam biały / w sumie to on jest przejrzysty - sp114 - jeśli zrobić makijaż matowy i przejechać tą satynką jest cudnie wieczorowo rozświetlony;
ale do samodzielnego nałożenia się nie nadają bo koloru nie uraczysz - dlatego też kupno różowego był niestety stratą 30 zł

to tyle jeśli idzie o cienie
teraz więcej mam inglota bo jakością matów nie odbiegająmoim zdaniem zbyt mocno a ceną i owszem - szczególnie w dużych paletach;
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując