Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zmiana fryzury i może... nowy kolorek ?:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-10, 01:05   #9
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 024
Dot.: Opadam z sił! Fryzura.

Cytat:
Napisane przez wudka Pokaż wiadomość
Masz zabójcze rzęsy )
Co do fryzur marleny- według mnie, fryzura fajna, pasuje do modelki, ale do Ciebie już nie.
Za to fryzurka Ashley(ta z 1 Twojego postu), uważam , że bardzo by Ci podpasowała, ale z małą modyfikacją - przedziałek bardziej na środku, krócej ścięta grzywka, włosy też bardziej wycieniowane - sprawią wrażenie jakgdybyś miała ich więcej i bedą wyglądały na lekkie . Kolor - ciemny brąz/kasztanowy. Nie wiem czemu na dwóch zdjęciach twoja cera wygląda na żółtą(?), kwestia światła czy źle dobranego podkładu? Jesli podkład - zmień go koniecznie i polecam bronzer, by uwydatnić kości policzkowe.

Pozdrawiam
krócej ścięta grzywka mnie nie przekonuje, bo mam kompleks wysokiego czoła wręcz przeciwnie- chcę troszkę dłuższą
zastanawiam się czy jak bardziej je wycieniuję to czy warstwa na dole nie będzie taka prześwitująca, jakbym praktycznie włosów nie miała.
a jeśli o cerę chodzi, to mam już taki dziwny odcień naturalny, choć opalam się na brąz, to zimą mam taką skórę wpadającą w żółtą:P
może być też troszkę kwestia światła, a podkład stosuję naturalny z Lirene

---------- Dopisano o 02:05 ---------- Poprzedni post napisano o 02:02 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxFryciaxXx Pokaż wiadomość
ooo witaj
grzywka tak,
ale nie skracaj włosów bardzo jak ci się falują bo będziesz skazana na prostownice
hej hej
zdaję sobie z tego sprawę, ale mam serdecznie dość długich włosów, wplątują sie gdzieś, przycinają, mój TŻ się na nich kładzie czasem
i bardzo dużo roboty przy pielęgnacji, zimą to bardzo niewygodne...
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując