Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-25, 20:35   #1059
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agnieszkamo Pokaż wiadomość
witajcie
Moje naturlane wlosy to mysi ciemny blad. Mam zrobione pasemka jasniutkie,ale niestety pojawil sie odrost. Rozjasniacza w postaci farby uzywanego na wlasna reke boje sie jak ognia totez szukalam czegos lagodniejszego. Przeczytalam na Wizazu o rozjasniaczu Joanny Blond Reflex w sprayu. Naszukalam sie tego cuda po Toruniu jak glupia ale wkoncu znalazlam. No i teraz pytanie. Wczoraj nakadalm trzy razy, dzis kolejne dwa. Rozjasnilo sie na taki miodowy blond, roznice miedzy odrostem a pasmami nadal widac ale coraz mniejsza. Jak duzo razy to trzeba uzywac coby sie rozjasnilo bardzo? bo juz mnie kusi jakis rozjasniacz do pasemek Joanny ale boje sie efektu kurczaka....

Ten rozjaśniacz łagodniejszy niż w postaci farby???
Żartujesz chyba

To "cudeńko" spali Ci włosy dużo lepiej niż niejeden rozjaśniacz w farbie. Głównie dlatego, że czas trzymania rozjaśniacza w farbie kontrolujesz, a tym psikasz włosy i nie zmywasz go, prawda?

Wyobraź sobie, co on ma w swoim składzie, że jest taki tani... Już sama cena daje do myślenia co za paskudztwa tam napakowali.


Poza tym, trzy razy w ciągu jednego dnia!?!? Naprawdę nie boisz się o swoje włosy?!
O rany, ja używałam go raz na kilka dni i dzisiaj pluję sobie w brodę, że wogóle go kupiłam Cała rozjaśniona partia łamie mi się niesamowicie, mimo, że używałam go w lipcu. Wypadają strasznie i są tak niesamowicie zniszczone, że płakać mi się chce patrząc w lustro

Kurczę dziewczyny, jak chcecie rozjaśniać włosy to używajcie chociaż profesjonalnych produktów! Przynajmniej nie zostaniecie później łyse. Ten rozjaśniacz w sprayu nadaje się tylko do śmieci. Czytałaś wogóle opinie o nim na KWC? Jeżeli mimo przeczytania opinii go kupiłaś to jestem w szoku
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując