Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-26, 07:50   #1060
agnieszkamo
Przyczajenie
 
Avatar agnieszkamo
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 12
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

Droga Kiciu

Reakcja z Twojej strony bardzo gwałtowna. Tak, czytalam opinie, wiedzialam co robie, jestem calkowicie zdrowa psychicznie. Nie zrobila bym sobie KUKU o jakie mnie podejrzewasz Tak, nakladalam trzy razy ale fakt, nie sprecyzowalam: nie zostawiama tego cuda na wlosach na caly dzie tyklo po wysluszeniu suszarka - poprostu umylam i zafundowalam solidna porcje odzywek, dodatkowo wczoraj wieczorem maska z Henna Wax. I wlosy sa piekne Teraz jeden dzien przerwy i mysle ze co drugi dzien lekko popryskam po porannym myciu, lekko bo obawiam sie ze za nic sie nei uloza. No i fakt, szkoda wlosów chociaz jakis mocno ujemnych oddzialywan poki co nei zauwazylam.
Podobaja mi sie te lekkie rudosci, wloski niczym AxlRose w latach swojej swiernosci heheh i jak moje naturalne musniete sloneczkiem.

Wydaje mi sie ze zwykle rozjasniacze znacznie bardziej niszcza wlosy, ja zawsze rozjasnialam u fryzjera - i za kazdym razem mialam je gumowate.

pozdrawiam serdecznie
agnieszkamo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując