Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-05, 00:51   #1066
sapcio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 5
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

Cytat:
a na kasztanowych wlosach wlosach jaki bedzie efekt? beda rude?
Tak, przy włosach o odcieniach brązu wyjdzie rudy. Jaki kolor chcesz osiągnąć? Blond? Jak najbardziej się da, ale dużo silniejszym rozjaśniaczem. Ten Joanny nadaje się raczej do lekkiego efektu naturalnego balejażu, czy przechodzenia w ton jaśniejszy. Owszem, można nim osiągnąć jasny blond, ale zajmie to trochę czasu i trzeba by zużyć kilka butelek, więc taniej oraz efektywniej wyjdzie zastosować jeden rozjaśniacz, a silny (chociaż ostrzegam- to niemal bomba atomowa dla włosów).

Cytat:
Ja rozjaśniałam brąz i mam zmasakrowane włosy.. Teraz już się przestały łamać, ale po tym co przeszłam jestem na ten rozjaśniacz zdecydowanie uczulona to stąd taka reakcja, także wybaczcie moje wzburzenie. Może do jaśniejszych włosów (ciemny blond) jest ok, ale do brązowych zdecydowanie nie!
To tylko potwierdza, że każdy ma inne włosy. Ja mam ciemnobrązowe, rozjaśniacz Joanny w sprayu wręcz minimalnie je niszczył, mniej niż jakakolwiek farba.
sapcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując