Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-25, 23:44   #1070
kar0ola
Rozeznanie
 
Avatar kar0ola
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 854
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez gabi1989 Pokaż wiadomość
przed chwilą użyłam rozjaśniacza do włosów Joanna Reflex Blond (w obfitej ilości), czy mogę spać w tym pokoju, w której go użyłam? głupie pytanie, wiem :P
poległam oO

---------- Dopisano o 00:44 ---------- Poprzedni post napisano o 00:41 ----------

Cytat:
Napisane przez LaCandy Pokaż wiadomość
Ten rozjaśniacz jest przeznaczony tylko do włosów blond lub ciemny blond, nie nadaje się ani do kasztanowych ani do brązowych. Radzę sobie odpuścić, chyba że będziesz ryzykować na własną odpowiedzialność - skutki trudno przewidzieć, mogą wyjść rude ale równie dobrze mogą wyjść pomarańczowe.
Nie rozumiem osób które mając czarne lub brązowe włosy koniecznie chcą używać preparatu przeznaczonego tylko dla włosów blond. Uważam że to bardzo ryzykowne, może się udać ale czy nie szkoda włosów?
KOMPLETNIE zalezy od włosów. Jak dziewzyna zrobi - to na własne ryzyko. Ja rozjaśniałam tym 'psikadlem' takie kasztanowate włosy, cięzko było nazwac ten odcień, ale mniejsza, chodzi o brąz. Efekt końcowy był niesamowity, kolor moze nie był jakiś blond idealny , tylko taki 'rudawy' ale bardzo wyjątkowy, tak przynajmniej twierdzili wszysyc dookola. Jak ktoś bedzie chciał zdjęcia to pisać , wstawie
kar0ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując