Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-26, 13:02   #1072
LaCandy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 502
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kar0ola Pokaż wiadomość
KOMPLETNIE zalezy od włosów. Jak dziewzyna zrobi - to na własne ryzyko. Ja rozjaśniałam tym 'psikadlem' takie kasztanowate włosy, cięzko było nazwac ten odcień, ale mniejsza, chodzi o brąz. Efekt końcowy był niesamowity, kolor moze nie był jakiś blond idealny , tylko taki 'rudawy' ale bardzo wyjątkowy, tak przynajmniej twierdzili wszysyc dookola. Jak ktoś bedzie chciał zdjęcia to pisać , wstawie
Oczywiście, że na własne ryzyko, ja tak napisałam bo sama bym się bała go stosować na ciemniejsze włosy. Masz rację, zależy od włosów i od tego jaki ktoś chce uzyskać efekt. Ja z chęcią bym zobaczyła te zdjęcia, to może być bardzo ładny kolor. Mogę też wstawić obecny kolor jaki mi wyszedł po już dłuższym stosowaniu tego spray'u, żeby można było zobaczyć co ewentualnie wychodzi z ciemnego, chłodnego blondu.

Cytat:
Napisane przez gabi1989 Pokaż wiadomość
przed chwilą użyłam rozjaśniacza do włosów Joanna Reflex Blond (w obfitej ilości), czy mogę spać w tym pokoju, w której go użyłam? głupie pytanie, wiem :P
.... tak , możesz, nic Ci się nie stanie ale jak się bardzo boisz to można zawsze uchylić okno i trochę przewietrzyć pokój....
__________________
If it is important to you, you will find a way.
If it is not important to you, you will find an excuse.
LaCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując