Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-28, 08:29   #1995
201801220933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 690
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Witam. Od wielu lat zmagam się z trądzikiem i śladami na plecach. Leczyłam je u nieodpowiedniego dermatologa, i efekt był opłakany, całe plecy pokryte krostami, jedna na drugiej, wiele razy przez to płakałam. Najbardziej pomogło mi złuszczanie kwasami owocowymi w małym gabinecie kosmetycznym (za mnikrodermabrazje , złuszczanie i inne zabiegi trwające ok 1,5 godziny płaciłam tylko 90 zł!), miałam ok 5 zabiegów i bardzo je sobie chwale. Niestety potem miałam kilkumiesięczny nawrót trądziku z przyczyn hormonalnych. Teraz moje plecy wyglądają lepiej, ale jeszcze nie nadają się aby je odsłaniać.
Planowałam w marcu ponownie wybrać się na kilka zabiegów złuszczających, aby pozbyć się tego do końca. Niestety, musze jednak poczekać aż zagoi mi się kilka głębszych zadrapań na ramieniu (wiadomo, nie mozna wtedy stosowac peelingów).
Do czasu zabliźnienia chciałabym jednak złuszczać skórę domowymi sposobami w postaci np dobrych aptecznych peelingów. Mam peeling Eucerin z linii przeciwtrądzikowej, jest dobry, ale za słaby aby mocniej zadziałał na moje głębokie przebarwienia.
Czy ktoś mógłby mi polecić jak najgłębiej działający peeling, który jednocześnie mogłabym dostać w aptece?
201801220933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując