Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-23, 14:45   #634
jonajona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 122
Send a message via Skype™ to jonajona
Dot.: Peeling migdałowy - wymiana doświadczeń.

kooren
Cytat:
witajcieod kilku dni używam peelingu migdałowego i...nic.stosowałam różne stężenia,najpierw małe,ostatnio ok 40-50%,na poczatku mieszałam z wodą,teraz z wódka i nie ma efektów;(tzn skórka jest czerwona,szczypie,na czole mam jakby taką "skorupkę"-nie wiem za bardzo,jak to opisać,normalnie tego nie widać,ale w lusterku skórka wygląda tak,jak po zaschnięciu maseczki z drożdży-tylko o wiele delikatniej i ma normalny kolorek.o najmniejszym nawet złuszczaniu nie ma mowy!!!poza tym,wydaje mi się,że ten kwasik "odciąga"wilgoś z okolic oczu-powiększyły mi się zmarszczkijak dostanę kwas hialuronowy to może się wygładzą,ale na razie nie wygląda to zbyt dobrze.Co zrobić,żeby złuszczyć tą skórę?boję się stosować wyższych stężeń,poza tym nie wiem,czy udałoby mi się rozpuścić jeszcze więcej kwasiku,nawet w wodnej kąpieli,ale nie chcę też mieć"drożdżowej"skórki,bo to postarza.Co do rozjaśnienia blizn<potrądzikowych>nie zauważyłam zbyt wielkiej zmiany.Wiem,że muszę troszkę poczekać,aż skórka się zregeneruje,ale jak już się w to"bawię",to chcę,żeby mi się to ładnie złuszczyło,a nie tak:/Proszę,doradźcie,co mam zrobić?
Nie wiem, nie znam się ale śledzę ten wątek i dziewczęta pisały, że to bomba z opóznionym zapłonem.. może coś się zacznie zaraz dziać ? Obyś nic sobie zlego na buzi nie porobiła
__________________
Joanna
jonajona jest offline Zgłoś do moderatora