Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-09, 10:18   #1169
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Wyprzedaż przy EL na Poleczki. Tzw sklep korporacyjny. Już kiedyś o tym pisałam, ciężko dostać info kiedy takie wyprzedaże są, ja byłam raz tylko, ale informacje miałam częściej tylko ze nie czułam potrzeby generalnie taka wyprzedaż trwa około tygodnia, pełna kolorystyka dostępna bez problemu, ja dw w Bone i Sand kupiłam bez problemu. Mają clinique, el pełen asortyment, perfumy tom ford (choć wtedy chyba i tak kolorowka u nas jeszcze nie była dostępna więc nie wiem jak teraz), Michael Kors i coś jeszcze chyba jest, są jakieś jeszcze pielęgnacyjne może GoodSkin Labs, nie wiem generalnie chyba mają wszystko co rozprowadza EL oprócz bobbi brown i MAC. Ceny 50% niższe od tych douglasowych, są też zestawy tam dostepne. A jeszcze perfumy tommy hilfiger mają.

A ile taka impreza kosztuje?


Patrz wyżej już kiedyś pisałam o tym

Ile dałaś za Modern Muse? Widziałam wczoraj i belle Opium YSL ale nie mogłam dojść do cen
Dzieki zaplacilam 280 zl. Przed swietami w takiej samej promocji zakupilam belle d'opium tez chyba za 280 zł dwie 50tki, ale oddalam bo nie podobala mi sie data produkcji -byl z początku 2011.
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora