Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy w sklepach Tchibo.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-10, 13:47   #53
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Cytat:
Napisane przez fifofanafunia Pokaż wiadomość
ja pierwszy i zarazem ostatni raz "zrobiłam" zakupy w sklepie internetowym. skusiłam się na zakup przedświąteczny tzw. kasetki na biżuterię - spokojna wyboldowanym napisem - zamówienia złożone do 16 grudnia na pewno dotrą przed świętami. Tym bardziej, że zamówienie złożyłam i opłaciłam 11 grudnia. czekałam, czekałam, mineło reulaminowe 8 dni roboczych na dotracie przesyłki a tu ani widu ani słychu. już po 5 dniach od zamówienie próbowałam sie dowiedzieć jaki jest ststus zamówienia ale linia telefoniczna zajeta, pisałam maile, na które otrzymywałam automatyczną, zawsze taką sama odpowiedź - że odpowedź zostanie opracowana pozniej. wkoncu 2 dni przed wigilią udalo mi się dodzwonić gdzie dowiedzialam się, że jakims trafem nie zaksięgowano mojego przelewu i oczywiscie juz to księgowość robi więc przesyłkę otrzymama zaraz po świętach....a miał to być własnie prezent świateczny!!!!!!!zrezygno wałam z zamówienia i poprosiłam o zwrot piniedzy, gdyz mial to być prezent swiąteczny a nie POŚWIĄTECZNY. do tej pory próbuję odzyskać moje 130 zł........ani widu ani słychu........ciagle te same automatyczne odpowiedzi..........
jestem zła i totalnie zaweidziona!!!!!!!!!!!
Przykra sprawa, zdarza się i w sklepach internetowych i na allegro :/
Może zgłoś sprawę do rzecznika praw konsumentów?

Ja czekam na przesyłkę z Tchibo:
- kardigan z dżerseju
- pasek z eko-skóry
- minutnik sarenka
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując