Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wysyp pryszczy po pierwszej mikrodermabrazji
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-02, 00:32   #1
marti_gda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 12

wysyp pryszczy po pierwszej mikrodermabrazji


od prawie trzynastu lat borykam się z problemem trądziku. dermatolodzy/maści/leczenie - wszystko pomaga tylko na chwilę.
zdecydowałam się udać w końcu do kosmetyczki, czytając wcześniej o magicznych właściwościach mikrodermabrazji. w końcu udało mi się zebrać odpowiednią sumę, więc "czemu nie?"
kosmetyczka poleciła mi 6 zabiegów. po pierwszym jestem załamana, myślałam że w końcu to mi pomoże... wysypało mi twarz totalnie, od małych krostek po większe zaskórniaki. obawiam się drugiego zabiegu, kolejnego wydawania kasy w błoto.
po trzech dniach budząc się znów z coraz to nowymi ropnymi brzydalami, zadzwoniłam do kosmetyczki. powiedziała że tym razem przed mikrodermabrazją zrobimy oczyszczanie twarzy i że powinno być już lepiej.
nie wiem jak mam się do tego stosować, zaczynam się zastanawiać czy kosmetyczka ma na myśli moje dobro czy własną kieszeń. z oczyszczaniem twarzy to oczywiście podwójny koszt, a wywalać kasę na milion nowych pryszczy to nie do końca mój cel. a chciałam wyglądać w końcu jak człowiek gdy zaczynam niebawem nową pracę.
nie wiem co robić, czy zaprzestać po takim 'pierwszym razie', czy kontynuować, za każdym razem wydając potrójną dniówkę, ślepo wierząc, że będzie lepiej...?
dziękuję, pozdrawiam!
marti_gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując