Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Refluks Żołądkowo jelitowy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-10, 21:52   #22
Arethaf
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dziki Zachód :)
Wiadomości: 2 838
Dot.: Refluks Żołądkowo jelitowy

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
Moze daruj sobie zlosliwe uwagi skoro NIE WIESZ? Lekarz kazal mi zjesc 2 opakowania, jedno Controlocu 40 i jedno 20 i zakonczyc w ogole kuracje. Ja jadlam jeszcze dluzej, nieregularnie, bo czulam, ze jest zle. Zle jest dalej, ale chwilowo mam problemy z watroba i wogole tabletek nie jem zadnych. Nie jestem juz pod opieka gastrologa, bo nie jestem w Polsce. W UK wszystko, co nie jest stanem krytycznym i zatrzymaniem akcji serca nie jest dla nich choroba. Moj refluks olali totalnie, chociaz przynioslam opis gastroskopii i rozpoznaie.

Co do "biore je tyle lat i nic mi sie niedzieje" to tez daruj sobie takie idiotyczne "logiczne" wywody, bo ja moge napisac ,ze moj wujek opd 50 lat pali i nie ma raka wiec palenie nie powoduje raka. Wiekszosc tabletek szkodzi na watrobe. I tak przy dluzszym uzywaniu. Ale jak sie JUZ ma chora watrobe to beda OD RAZU szkodzic.
Nie bądź taka agresywna. Chyba nie potrafisz odróżnić poważnego tonu od złośliwości.

Pisz jaśniej, a unikniemy nieporozumień.
Nie pomyślisz o tym, że ktoś wejdzie tutaj i przeczyta Twoje "bo tabletki walą ostro na wątrobę i nerki" i stwierdzi: "Aha, faktycznie, to ja mam w d. te leki, skoro jej się nic nie dzieje, to mi pewnie też nie".
Jak masz niepełne informacje to daruj sobie TAKIE IDIOTYCZNE LOGICZNE WYWODY (Twoje słowa), bo widać, że masz małe pojęcie na temat tej choroby.

To, że szkodzą na wątrobę, to jest oczywiste, Ameryki nie odkryłaś. Doczytaj moją wypowiedź i już się nie kompromituj.

Jasno napisałam, że mi na nerki nie szkodzą, a słowem o tym, co dzieje się z moją wątrobą nie napisałam, więc oszczędź sobie chamstwo.
__________________
Jeszcze: 4 3 2 1 kg

Przewijam się przez palce czasu,
plączę się w zdradzieckie supły.
Czasami pękam, bo mnie przerywa
niecierpliwość życia.

Edytowane przez Arethaf
Czas edycji: 2009-01-10 o 21:53
Arethaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując