Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rossmann
Wątek: Rossmann
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-07, 19:47   #2130
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
poison ja nie mialam, ale moze wyporbuj balsam oliwkowy albo ten krem? Mnie balsam ten tresciwy z wit. E nie podszedl. mialam miniaturek i owszem byl fajny, ale jego zapach na mojej skorze rozwijal sie w taki zajzajer na moim ciele, no nie moglam. Za to uwielbialam lotion babydream, bez konserwantow i tez tresciwy moze nawet bardziej. trzeba bylo sie przylozyc do posmarowania co powodowalo ze lekko masowalam cialo i zero celulitu. Przekonalam sie ze najlepsze efekty daja nie lekkie prelaraty na celulit, ale wlasnie zwykly dzieciecy balsam o tresciwej konsystencji, albo nawet Nivea Creme i przez ich konsystencje trzeba troche sie przylozyc do wsmarowania i dzieki temu masazowi pupe mam gladka.
Chciałam kupić krem oliwkowy, ale w Rossmannie, w którym byłam akurat go nie było. Miałam kiedyś jakiś balsam BD, ale był strasznie wodnisty (to chyba był milk&lotion czy coś takiego). Kupiłam więc Isanę z vit.E, zużyłam już jedno opakowanie i zapach bardzo mi odpowiadał, ale wiadomo, że na każdej skórze pachnie inaczej. Czasem na kimś bardzo podobają mi się jakieś perfumy, a na sobie nie mogę ich znieść. A co do celulitu całkowicie się zgadzam, żadne specyfiki nie dają takich efektów jak masaż syrenką, a potem wsmarowanie czegoś treściwego.
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując