Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-16, 22:34   #2200
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
xyolax wiesz co byłam u dermatologa z buźką,i powiedziałam przy okazji o tym, że baardzo wypadają mi włosy ... babeczka obejrzała mi głowę i wlosy (powiedziała, że mam cienkie, ale jest ich bardzo dużo ) i przeprowadziła wywiad ( pytała o wszystko, o @, czynie jestem/byłam w ciąży, o dietę, jakich produktów używam, czy wcześniej miałam takie problemy, czy choruję na coś/biorę leki itd. ) i powiedziała,że jej zdaniem to wina przesilenia i kazała łykać witaminki ( poleciła merz specjal- min 3 miesiące) i dała wcierkę robioną w aptece ... jak po ok miesiącu nie będzie różnicy mam przyjść znów .

U tej babeczki byłam pierwszy raz, i baardzo pozytywnie mnie zaskoczyła pytała o takie szczegóły, i dawała takie rady o których nigdy nie wspominał mi żaden lekarz
Dziękuję za odpowiedź

Ja niestety nie mam szczęścia do tak miłych lekarzy :/ Przed wakacjami byłam u dermatologa, to na wypadające włosy zapisał jakieś podobno 'super specyfiki', które się okazały szamponem i odżywką przeciwłupieżową Całe szczęście, że przed kupnem przeczytałam o nich w internecie, bo obie rzeczy kosztowały ok. 60 zł razem... No ale teraz zamierzam zrobić badania krwi najpierw. Choć na samą myśl o igle robi mi się słabo

Życzę, żeby sytuacja z Twoim wypadaniem szybko się uspokoiła
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora