Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-09, 23:04   #2852
CryBebe
Raczkowanie
 
Avatar CryBebe
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 434
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez madzia62432zz Pokaż wiadomość
Cześć Od dłuższego czasu przeglądam ten temat i w końcu zdecydowałam się na dekoloryzacje. Od ok 4 lat farbuje włosy na czarno od jakiegoś roku farbą Syoss. Wczoraj byłam u fryzjera (oferta na grouponie dekoloryzacja z farbowaniem 89zl zamiast 290) i facet stwierdził ze nie ma szans na dekoloryzacje ze albo rozjasni sie kolor o 1 ton albo będę miała nieziemskie plamy (nawet po zafarbowaniu) i zniszczone włosy bo rzekomo farby syoss ani palette nie można w taki sposób dobrze ściągnąć .... zaproponował mi stopniowe schodzenie z koloru farbujac odrost na nieco jaśniejszy kolor niż reszta włosów. Efekt jest taki ze mam włosy czarne z rudawo brązowym odrostem jestem totalnie wściekła bo myślałam ze uda mi się uzyskać miedziany rudy i strasznie się zawiodłam. Dlatego postanowiłam kupić na allegro dekoloryzator Chantal i do tego szampon Selective post color i razem z koleżanka spróbujemy dekoloryzacji domowej zobaczymy co z tego wyjdzie farbę do wyrównania koloru kupie jak zobaczę co z tego wyjdzie to będzie mój pierwszy krok z kruczo czarnych włosów do platynowego blondu Mam nadzieje po 2 akcjach uda mi się go uzyskać jeśli chodzi o fryzjerów to straciłam do nich całkowicie zaufanie! Niestety nie są bardziej kompetentni od przeciętnego zainteresowanego nieco tematem człowieka i boją się zaryzykować! Nie mówię że wszyscy ale ja niestety tylko z takimi się wielokrotnie spotkałam u nas w Szczecinie
Czekam na Twoje rezultaty tez farbuje wlosy na ciemno od dlugiego czasu nawet nie wiem ile to lat wiec troszke sie boje. Mam poczucie, że źle robie i znowu daje sie poniesc a bede tego żałować... ale z drugiej strony jakby się udało to bym się chyba popłakała ze szczescia
CryBebe jest offline Zgłoś do moderatora