Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-10, 15:02   #2863
ChybaGoKocham
Raczkowanie
 
Avatar ChybaGoKocham
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Kg
Wiadomości: 51
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cześć pisze do Was żeby się pochwalić. Od pewnego czasu chodziła za mną myśl żeby zostać rudzielcem ale nie wiedziałam jak tego dokonać ponieważ od ok 5 lat farbowałam się czarną farbą z Palette więc zaczęłam czytać ten wątek i postanowiłam zaryzykować z dekoloryzacja Chantalem. Kupiłam na wszelki wypadek 2 opakowania i postanowiłam że pierwszy raz zrobię i zobaczę czy mocno ściemnieje i ogólnie jak moje włosy to zniosą. Po zmyciu dekoloryzatora przeżyłam chwilowy szok, włosy było żółto pomarańczowe no ale trudno, wiedziałam że ściemnieją więc się nie przejęłam.
Drugiego dnia włoski lekko mi się przyciemniły, głównie końcówki ale ogólnie przez kilka kolejnych dni włosy były rude z ciemniejszymi końcami, więc nałożyłam rozjaśniacz na ok 5 min. na końcówki i później ok 5min. na całość.
Kolor jaki wyszedł to coś w stylu naturalny blond, dałam odpocząć trochę moim włosom i po ok miesiącu nałożyłam farbę Jesienny Liść Joanny i w końcu mam kolor jaki chciałam zdjęcie obecnego koloru w załączniku.
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P6020293.jpg (34,9 KB, 108 załadowań)
__________________
ChybaGoKocham jest offline Zgłoś do moderatora