Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-10, 18:47   #2866
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez ChybaGoKocham Pokaż wiadomość
Nie chce Cie straszyć ale śmierdzieć to będzie jeszcze długo, u mnie po każdym myciu włosów musiałam wietrzyć łazienkę
A efekt widać dopiero jak spłuczesz
Ach ten smród przeżyję, ale włsanie się bałam że nic nei widać jeszcze i w ogóle, bo na ulotce pisze, że co ileś minut sprawdzać, więc myslałam że coś widać.
Ale coś już zauważam są mniej czerwone niż były.
Zaraz idę spłukiwać, zobaczymy co z tego wyszło, w razie wu mam jeszcze jedną porcję w buteleczkach.

edit: zmyłam i tak dużo nie zeszło z koloru. wszystkie raczej wyrównaly sie do rudego. jak je jakos rozczesze to zrobię drugą dekolorkę. Potem walna rozjaśniacz na odrosty i jak coś zostanie to na resztę włosów.
Szczerze mówiąc tak dużo razy nie farbowałam włosów, zaczęłam jakoś w kwietniu i tak mniej więcej co miesiac.

edit2: warto jednak zainwestować w te oczyszczające szampony, bo po h&s nieco mi wracał kolor i po drugiej deko miałam takie jak po pierwszej, mimo tego ze nim zaczęłam je spłukiwać były dużo jaśniejsze. No i jak pech to pech - rozjaśniacz w sam raz starczył na odrosty a mało co na resztę, będę miała różnokolorową kupę xD, może jeszcze się kolor wypłucze po tym rozjaśnianiu.

Edytowane przez xblackxshadowx
Czas edycji: 2011-11-10 o 23:07
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora