Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-08, 15:59   #1027
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
i tak jest fajnie, ja tam nie mam talentu i cierpliwości do tego ale teraz też niebawem sobie trzasnę, na nocce jakiejś zrobię ale nie wiem czy frencha uda mi się stworzyć
zrobiłam sobie na próbę przedświąteczną ale wiem już, że frencha nie będę robiła za dużo pieprzenia się jednokolorowe to raz dwa

próbuj

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
już Cię nakierowała Lady widziałam



heh nie martw sie ja też o 6 wstaje a co drugi dzień o 5



oo to ciemny chyba bo ja testuje 140 golden beige dziś kolejny dzień jestem z niego zadowolona



Mi też się Krupa baaardzo podoba i jej włosy też, nawet te naturalne
Co do nieanonimowej to też zauważyłam takie podpieranie się u niej na kwc i co tam podczyta gdzieś o składzie to przekaże dalej



o rany co za tragedia bardzo mi przykro







mi skończyła się też ale już mam następną jest przeboska dla mnie i moich włosów używam jej co mycie



jedwab CHI



o kurde Bunny bardzo mi Cię szkoda, znam ten ból... myślę, że to jednak od pęcherza skoro poszalałaś z Tż ostatnio.. mam nadzieję, że sama jakoś to uciszysz
ja póki co na razie mam spokój



bardzo fajne takie inne ja może bym tylko ozdobę walnęła nie co palec a co drugi
dzięki Snowi ja myślałam, żeby tylko na kciuki i serdeczne ale nie pożałowałam sobie troszkę wstydzę sie jutro iść z takimi pazurami na uczelnie
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora