Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-02, 18:53   #249
madzior22
Wtajemniczenie
 
Avatar madzior22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Atl
Wiadomości: 2 744
GG do madzior22
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Wiesz, a ja odniosłam zupełnie inne wrażenie... na szminki zawsze zwracam pilną uwagę i tak też się stało z Kobo, jak tylko pojawiła się ich szafa zrobiłam szminkowy rekonesans i z rozczarowaniem stwierdziłam, że zdecydowana większość pomadek (i w ogóle specyfików do ust) jest z miką (tzn. z "drobinkami"), albo z brokatem albo zawiera jakieś mniejsze lub większe perłowatości Matów praktycznie nie uświadczysz, no może poza jakimiś nielicznymi wyjątkami... To samo błyszczyki... Poza tym, zgodzę się, ze opakowania tych szminek są wyjątkowo brzydkie Takie właśnie bazarowe, a miało być "professional" To mnie całkowicie zniechęciło do kupienia i przetestowania jakiejkolwiek szminki Kobo, i jeszce biorąc pod uwagę ich cenę Catrice bije Kobo na głowę jeśli chodzi o pomadki
Byłam dzisiaj znowu ale oczywiście też bardzo się spieszyłam i zdążyłam stwierdzić 2 rzeczy:
- oddaję honor, większość szminek rzeczywiście jest brokatowa, ostatnio w pośpiechu zerknęłam tylko na jedną połowę szminek i tam wszystkie są kremowo-matowe, bez drobinek, jednak jest jeszcze 2 połowa gabloty gdzie jest znacznie więcej kolorków i chyba wszystkie mają drobiny
Mimo to zakupiłam dzisiaj kolejny cudowny kolor 105 Velvet Rose który jest CUDOWNY. Zbliżony do mojego koloru ust, fajnie się rozprowadza, długo utrzymuje i, uwaga, nie wysuszył mi ust ani troszkę, a to nieczęsto się zdarza
- wypróbowałam jeden pigment (czerwony) i mogę powiedzieć, że kolor jest BARDZO intensywny ale trochę kiepsko rozprowadzał mi się na ręku. Może baza by pomogła.

Generalnie chyba zostanę fanką szminek tej firmy (może nie wszystkich), jednak zgadzam isę z resztą. Jak na tak nieznaną firmę i opakowania ceny są stanowczo za wysokie.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ktoras z Was moze porownywala juz wielkosci wkladow cienie kobo do inglota? Do kasetki na pewno zmiesci sie cien inglota?
Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Mam paletkę Inglota i wczoraj widziałam Kobo. Myślę, że Inglot ma większe wkłady, ale mogę się mylić.
Parę stron temu dziewczyny o tym pisały. Są takie same
__________________
Gwoli scislosci pisze tutaj z 3 roznych urzadzen i tylko jedno ma polska klawiature !


Prawo jazdy !
madzior22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując