Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-22, 22:13   #1355
Lirazel
Raczkowanie
 
Avatar Lirazel
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 96
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Ciężko stwierdzić w takim świetle, ale jeśli czujesz, że Cię ta szminka postarza, przydaje cieni, nie wyszłabyś tak, to chyba zły trop Ja z kolei wyglądam jak królowa mroku i gotyku w takich odcieniach.
Musisz mierzyć inne kolory a jakie szminki wyglądają naturalnie na Tobie?
Ja i szminki się nie lubimy, bo je zjadam i nie chce mi się malować całej twarzy podkładem, więc używam średnio raz na rok do pełnego makijażu na wieczór. Do tego celu mam czerwoną trochę wpadającą w różowy.
Za to wiem co mi nie pasuje: koralowa wygląda dziwnie i za pomarańczowo, a zgaszony róż w typie All About Cupcake z Essence jest za jasny i robi tak, że wyglądam żółciej.

Za tydzień nawiedzam ciepłe kraje, po powrocie będę mogła pomierzyć kolory na opalonej wersji siebie. Zobaczę, co się wtedy będzie działo, bo teraz jestem strasznie blada po całej zimie i trzech ostatnich tygodniach praktycznie bez wychodzenia z domu.
Lirazel jest offline Zgłoś do moderatora