Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-29, 09:48   #3628
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
ja dzwoniłam o swojego boxa - ma być w przeszłym tygodniu! reszta tak samo, obiecała mi Pani że do soboty będa
Też dostałam 30zł za to że trzeba tyle czekać - kupiłam sobie zestaw C z tuszem i balsamem do demakijażu
Dziewczyny - tym co ja zamawiałam - zadzwońcie sobie na infolinię to dzadzą Wam kupon 30zł! tylko że na moje konto - więc odrazu piszcie co mam Wam zamówić z rabatem 20%
dobre i to
korinko, jak chcesz to zadzwoń ws. mojego zamówienia, niech Ci dadzą te 3 dychy i kup sobie coś ja nie będę dzwonić, w pracy nie mam możliwości, bo ciągle się ktoś kręci zresztą i tak nie lubię

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
tak, do mojego zamówienia 30zł - o resztę nie pytałam - bo wszedł dyrektor


---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Na stronie była miniatura podkładu Beyond w kolorze 04 bodajże creamwhip, w podsumowaniu też taka miałam, przyjemny kolorek akurat na lato jak sprawdzałam. Dostałam 06, napisałam im maila, że mam nie taki produkt. Odpisali, że nie mogą wymienic, muszę zwrócić zamówienie i kliknąć jeszcze raz i że kasę za przesyłkę oddadzą oczywiście. Zwrot do nich dotarł, napisałam im wiadomość, ale jeszcze przetwarzaja go w międzyczasie jak już kliknelam to drugie napisali że mieli pomyłkę produkt że strony ściągnięty, bo oni nigdy nie mieli 04 tylko się pomylili po jakiego uja kazali mi klikać jeszcze raz i zapewniali, że dostanę dobry??? Oczywiście dostałam ponownie kolor 06.


To im nawet nie lata mam wrażenie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
co za łosie
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora