Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ROZWÓD bez orzekania o winie - jakie pytania padną?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-17, 16:21   #10
jodie
Zakorzenienie
 
Avatar jodie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 589
Dot.: ROZWÓD bez orzekania o winie - jakie pytania padną?

Cytat:
Napisane przez mysiak Pokaż wiadomość
Bardzo, bardzo Wam dziękuję. Zarówno za szybkie odpowiedzi jak i nieprzegonienie mnie z forum (formalnie do trzydziestki brakuje mi parę lat, ale ze względu na dość urozmaiconą biografię od paru lat czuję się na 30 z hakiem ).

Wiem, że sąd nie wymaga od rozwodzących się wzajemnej niechęci, ale mimo wszystko boję się trochę, że gdy zobaczy, że odnosimy się do siebie pozytywnie, stwierdzi że są jakieś szanse na pojednanie... Ale chyba boję się na zapas, prawda?

No i zastanawiam się czy mogą paść bardziej szczegółowe pytania o mojego nowego partnera - od kiedy jesteśmy razem, kiedy zaczęłam z nim współżyć (nie cierpię tego określenia )?

Karolina Maria: ja w październiku skończę 24, więc też wcześnie zaczęłam... I Myślę, że jestem w stanie przynajmniej częściowo wyobrazić sobie co czujesz
mysiak mi też jeszcze brakuje trochę do 30 , w październiku kończę 26
jeśli obydwoje podtrzymacie chęc rozwodu to myślę że go dostaniecie
mnie sąd nie pytal o to czy teraz z kimś jestem czy nie - interesowało go tylko i wyłącznie moje małzeństwo.
a na pytanie o wwpółżycie musisz sie przygotować - ono niestety będzie - ale dotyczyć będzie Twojego męża .
__________________
...przetrwam każdą burzę ,
diabłu sprzedam duszę ...
jodie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując