Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Regularne krwawienia podczas i po stosunku
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-13, 23:34   #8
Lirriel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Zabierzów
Wiadomości: 1 751
Dot.: Regularne krwawienia podczas i po stosunku

Ależ zakonna, badań hormonalnych można od groma wykonać, z którymi pigułki nic wspólnego nie mają (poza tym to głupie gadanie, że ich robienie jest bez sensu - ja mam badania w normie, koleżanka ma zaburzone wyniki, a przyjmujemy te same pigułki i zawsze miałyśmy takie wyniki jak aktualnie, nic się nie zmieniło od przyjmowania pigułek). Komplet badań hormonalnych to komplet badań, nie tylko hormonów płciowych, ale właśnie na przykład tarczycowych, bo tarczyca jest naczelnym mieszaczem w organizmie i potrafi wywołać różne dziwaczne efekty, łącznie z krwawieniami tego typu. Ale Autorko, jeśli masz już ją sprawdzaną (robiłaś rozumiem kompletne badania, w sensie minimum TSH, FT3, FT4, anty-tpo i anty-tg, skoro masz zdiagnozowaną nadczynność? kiedy to było?) to kompletnie straciłam rezon. Ale zdecydowanie porozmawiaj z endokrynologiem, jako specjalista może wskaże co jeszcze może być odpowiedzialne za taką reakcję, organizm jest regulowany przez taką ilość hormonów, że może gdzieś tam się kryje jakieś rozwiązanie... My Ci nic nie zdiagnozujemy, możemy gdybać. Niemniej, krwawienia o niezidentyfikowanym pochodzeniu stanowią podstawę do odstawienia pigułek antykoncepcyjnych, więc zastanowiłabym się porządnie nad odpuszczeniem ich sobie. Przynajmniej do czasu aż udałoby się określić co się dzieje.
Rozumiem że skoro wykluczono nowotwór, to także dysplazję szyjki macicy i tym podobne przypadłości?


A nawiasem, co się dzieje kiedy używasz jakichś dopochwowych środków nawilżających (używasz w ogóle?)?

Edytowane przez Lirriel
Czas edycji: 2013-10-13 o 23:45
Lirriel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując