Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-01, 20:37   #2058
Responsive95
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 821
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Też chętnie się załapię ) .

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Na złotawo-brązowo {?} albo na brąz, ale jasny. Nie znam się za bardzo na tym ;pp . Ani wolno, ani szybko - tak średnio..

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Oczy zielone. Nie ciemne, raczej takie dosyć jasne, albo średnie ;] . Brwi ciemnobrązowe, a rzęsy czarne albo barrrdzzzooo ciemnobrązowe ;p.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

nie występują w ogóle.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

jasna, taka porcelanowa. Chyba się nie rumienię, przynajmniej nigdy tego nie zauważyłam .. a jeśli już to na różowo ;pp .

5. Naturalny kolor włosów ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

ciemny. Nie bardzo ciemny brąz, ale taki średni . Raczej bez jasnych przebłysków ..

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

jasny, różowy.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Nigdy się nad tym nie zastanawiałam xdd. Nie zauważyłam, żebym w jednym kolorze wyglądała lepiej, a w innym gorzej . We wszystkich kolorach czuję się dobrze . Jednak chyba najbardziej lubię różowy ;] .

Czy dobrze myślę, że jestem zimą.?

Edytowane przez Responsive95
Czas edycji: 2009-05-01 o 20:42
Responsive95 jest offline Zgłoś do moderatora