Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-28, 17:45   #5224
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Emotikona, podpadasz od zime, nie taka sroga i ostra, ale blizej Ci do zimy niz lata.
Latwiej Ci bedzie wzmocnic zimowy look, niz letni, wiec stawiaj na chlodne odcienie farb do wlosow - brazy z lekkim mahoniowym czy fioletowym refleksem, mozesz sobie pozwolic nawet na bardziej 'dramatyczne' ciecia, kontrasty, ba nawet pasemka w niestandardowych kolorach - jesli beda dobrze wykonane. (Moja przyjaciolka- zima kiedys miala zrobiona fajna pocioniowana Kleopatre na czarnej farbie z fajna zielona smuga na grzywce) .
Takie lata, jak ja nie moga sobie raczej pozwalac na mocne kolory wlosow, a i garderoba jest raczej 'patynowana' i wyciagnieta z bagiennych moczarow .
Ciesz sie, bo mozesz nosic mega neonowe kolory, wszelkie indygo, kobalt, wsciekly fiolet, cytrynowa zimna zolc, czysta krwista czerwien i biel Wow.

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

Cytat:
Napisane przez inka017 Pokaż wiadomość
Ja też bardzo proszę o pomoc
Jestes latem w 100 procentach, jesli te piegi nie sa cieple, a brwi nie sa mocno ciemne. Kolorystyka klasycznej myszy Zbyt czyste barwy czy to cieple (jesien lubi czyste cieple barwy), czy zimne (zima kocha nasycone i niezmutowane odcienie kolorow) przytlocza Cie. Lepsze sa odcienie temperaturowo neutralne, ewentualnie niewiele 'odchylone' od neutralnych. W kazdym razie nie kolory czyste i neonowe. Dobre sa w postaci dodatkow (buty, paski, torebki, rajstopy), ale przy twarzy tylko Cie zdominuja.
Zolty jest klopotliwy, ale mozesz sobie pozwolic na zolc chlodna (jak u zimy), ale z domieszka bieli. Wiosna wybralaby zolc sloneczna ciepla i czysta, jesien zolc brudna ciepla musztardowa, a zima - ostra zimna czysta cytryne.
Mozesz nosic zloto, ale lepiej rozowe niz zolte, bo odswiezy, ale nie zdominuje i nadmiernie nie schlodzi jak ma sie w przypadku srebra.

Mieszkam w Szwecji i sporo Szwedek to takie lata, choc jasne i niebieskookie. Na sile obnosza sie srebrem, ktore jeszcze bardziej czyni z nich myszy, a takze czern, ktora sciaga z nich wszelkie naturalne kolory.

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

Cytat:
Napisane przez julijana Pokaż wiadomość

Całe zycie byłam przekonana, że jestem latem, ale po przyłożeniu łańcuszków do twarzy w 2 kolorach - przy srebrze chyba wyglądam jakoś " choro"...
Wlasnie pisalam o zlocie Wygladasz mi na niewyrazne lato, bo mimo lekkich zarozowien na twarzy, sa one raczej chlodne, a patrzac na brwi (mimo makijazu), to masz je mocniej zarysowane, niz w przypadku cieplych wiosen.

Co do metali - w srebrze bedziesz wygladac na wyplowiala, bo srebro jest bardzo zimne, a typ letni jest chlodny, ale nie lodowaty jak zima.
Zloto zolte mozesz nosic, ale jedynie, gdy jestes opalona, albo owe zloto jest postarzane - patynowane.
Mozesz sprobowac rozowego zlota, ktore jest dosc neutralne. Dla zimy byloby zbyt cieple, dla wiosny - chlodne. Dla lata w sam raz

Nie kazda ma tyle kasy, by martwic sie nad typem zlota , ale, jak juz decydujemy sie na obraczki, a do nich potem dokupujemy pierscionek czy kolczyki - warto od poczatku miec jakas spojnosc

Ps. Nawet typ letni dzieli sie na rozne kombinacje i nie kazde lato bedzie pieknie sie prezentowac w majtkowym rozu, chlodnej pastelowej miecie czy popieli.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora