Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-29, 15:45   #1553
Buskowianka
Zadomowienie
 
Avatar Buskowianka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Busko Zdrój/Kraków
Wiadomości: 1 068
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Pomoże ktoś ?

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Szybko się opalam na złotawo-brązowo.



2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Zielone z plamkami. Brwi i rzęsy mam koloru czarnego. Jednak brwi nie są zbyt zdecydowane.


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Brak


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Cera- raczej jasna


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Brąz. Złotawe przebłyski.


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Różowawy

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

W czerniach, brązach, szarościach i czerwieniach Natomiast nie mam pojęcia,które źle podkreślają moją urodę.
__________________
Buskowianka jest offline Zgłoś do moderatora