Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-21, 11:53   #2553
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Ally83 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
piszą z prośbą o poradę. Do wczoraj byłam posiadaczką baaardzo jasnych włosów, można nawet powiedzieć, że był białe (farbowane od ok. roku wellatonem 12/1). od jakiegoś czasu myślałam jednak, by je trochę przyciemnić, ale nie za bardzo, tak może o ton. Naradzałam się z fryzjerkami ze znanej sieci salonów i powiedziały, że uprzedzają, że włosy mogą wyjść trochę żółtawe. OK, jakoś to przełknęłam. Ale to co mi zrobił na włosach sprawiło, że totalnie zwątpiłam. Położył mi najwidoczniej za ciemną farbę, bo włosy miałam ciemno rude (jak wiewiórka), zielonkawe od połowy!!! Załamałam się, powiedziałam, że miały być ciemniejsze, ale nadal blond, ale nie to coś i że mają cos z tym zrobić. Wiem, że zrobił mi jakieś zdejmowanie koloru, wmsował we włosy coś, co trzymałam z 15 min i włosy pojaśniały i wyrównały koloryt, al są koloru rudo-blond sraczkowatego Jestem załamana, tak tego nie zostawię i na pewno złożę na nie reklamację. ALe ja się tak nie mogę pokazać ludziom, mam pracę, gdzie mój wizerunek i wygląd jest bardzo ważny... Dzisiaj idę do innego salonu, do tamtego nie mam zamiaru wracać. Poinformowałam ich już, jaka jest sytuacja, chcę by mi coś naprawiły te włosy, by w ogóle były blond (ciemny bo ciemny, zdaję sobie sprawę, że do jasnego jaki miałam nie zejdziemy od razu). Czy coś da się zrobić? Może dekoloryzacja, a na to farba? Czy rozjaśniać to coć na mojej głowie?? Pomocy(
Musialabys dac zdjecia.
albo naloz po prostu castinga braz, wyplucze sie do ciemnego blonfu.
farba blond nic nie da.

w ogole hej

mam duzo zajec teraz, ale zagladam w okienkach nie mając weny na pisanie
za tydzien ide do fryzjeja bo moj odrost ma juz 5 tygodni
takze jak zakładałam 6 tyg wytrzymam choć nie ukrywam ze wkurza mnie
nastepne farbowanie planuje dopiero na połowe stycznia czyli znowu za 6 tygodni.


bylam wczoraj na shelacu u kosmetyczki i mowila mi ze w Niemczech mają juz taki zabieg keratynowe krecenie wlosow. jak trwała ale ponoc nic nie niszczy, loki są gładkie nie puszą sie.
Ja bym sie skusila
ciekawe kiedy bedzie u nas jak myslicie?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora