Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co robicie na obiad? - część XIX.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-07-26, 19:25   #3527
Knife_Girl
Piekielnie Ubrunetowiona
 
Avatar Knife_Girl
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: świętokrzyskie ~> k. tego Miasta Cudów
Wiadomości: 6 824
Dot.: Co robicie na obiad? - część XIX.

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
U mnie dzisiaj były kawałki schabu w ziołach, ziemniaczki z piekarnika i lulkowa surówka z pora.
TŻtowi mega smakuje i na pytanie jaka surówka od razu odpowiedział, że ta z porem co była do kotleta [emoji23] Załącznik 7723297
Cytat:
Napisane przez Pelagia_W Pokaż wiadomość
Mój tata gotuje zdecydowanie lepiej niż ja
A do fasolki robi się zasmażkę, masło + mąka, woda z gotowania i do smaku cukier i sok z cytryny/ocet. Niestety proporcje na oko jak to u mojego taty, spróbuję wkrótce zrobić sama to może jakoś oszacuję z grubsza ile czego.
Ale ale, czy Ty w środę świętujesz ze mną czy na początku roku?


Oj, ja fazę rybną mam ostatnio cały czas, mięcho mogłoby nie istnieć, jak mam do wyboru to zawsze na rybkę stawiam
Zazdroszczę udek, bardzo lubię, ale TŻ nie bardzo mięso z kością, więc robię rzadko


I chyba dlatego wolę zjeść rzadziej, albo mniej, ale konkret wypełniony cukrem i tłuszczem

A na obiedzie było dziś tak: teściowie wzięli specjalność lokalu czyli szarpaną kaczkę z wiśniami podaną w poznańskiej pyzie. TŻ szarpaną wołowinę zawiniętą w placek ziemniaczany, a ja łososia, grillowaną pyzę i młode warzywka w sosie. Pyszności wszystko potem był spacer na Cytadelę, a potem pojechaliśmy do polecanej kawiarni po ciasto, które zjedliśmy u babci - wyszła niedawno ze szpitala. Wybrałam 2 rodzaje sernika: palone masło z polewą z solonego karmelu i pistacjowy. Były wyborne, ale uwaga: 5 kawałków ciasta = 70 zł.
Pycha

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Katastrofa uciąłam palca .
?? Jak to?
__________________
He's mine!

- A ty kto? - Dobra wróżka
- A czemu z siekierą?- A widzisz, jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

www.miauczykotek.pl
Knife_Girl jest offline Zgłoś do moderatora