Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jablonex (i inne koraliki) - Łódź, Wrocław, Warszawa...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-11-28, 13:53   #15
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Jablonex łdz

Cytat:
Napisane przez giha
P.S.

Wiesz co, w ogóle to zgadałam się z dziewczynami z innych for i z allegro i robimy wspólne zamówienia na qnszcie.

Aktualne zamówienie przyjdzie do mnie, ale jeszcze nie skompletowali całości więc jeszcze mogę coś dla Ciebie domówić jakbyś chciała
Mieszkam na Narutowicza, studiuję na Targowej, więc w tych okolicach (Narutowicza, Piotrkowska, Kilińskiego, Galeria, ogólnie centrum) bywam codziennie. I na tym terenie (mniej więcej) możemy się omówić na odbiór.
Nie pobieram żadnych opłat Na razie mamy zamówienie za 70zł więc będę płacić za przesyłke, ale liczę, że jeszcze dzisiaj się ktoś odezwie i dobijemy do 100
ooo to swietny pomysl serio heheh ja wlasnie dostałam dzisiaj aviso z poczty ze mam paczuszke do odebrania wlasnie z qnsztu ale nastepnym razem bede wiedziala gdzie sie odezwac hehhe zapisze sobie twoj numer gadulca i dam znac jak cos dzisiaj bylam w jablonexie...troche maly wybor maja ale wydalam prawie 30 zl hehe a i jablonex jest na jaracza 18 tak do wiadomosci innych ale w sobote maja dostawe wiec na pewno sie zjawie jak nrazie z zamowieniami przyhamuje troche bo juz mam pustki w portwelu a moj tata nie chce slyszec jak wyciagam od niego kaske na koraliki hehe zostaje mama ehhe ale moze w grudniu sie odezwe.. pozdrawiam i dzieki za propozycje.
ps. a w ile sie tak spiknelyscie do tego zamowienia?
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując