Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jak mrozic?:)
Wątek: jak mrozic?:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-06-23, 10:11   #23
one_shot
Zadomowienie
 
Avatar one_shot
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Września
Wiadomości: 1 186
GG do one_shot
Dot.: jak mrozic?:)

Cytat:
Napisane przez Nutka
W każdym woreczku mam jednorazową porcje..

Każdy ma swoją metodę ,gdybym miala większą lodówke i zamrażalnik może bym i sie pobawila w tacki,ale póki co woreczki spełniaja swoje zadanie. Nie przypominam sobie żebym musiala je spożywać przy pomocy mlotka Koperek lubie tez mrozić w takich pudeleczkach po maśle -mozna otwożyc wybrać część potrzebną łyżeczką i zamknąć.Nie wiem czemu w taki sposób nie powstaje u mnie koperkowy lód..
Nutko ja również najpierw zamrażam na tacce. Ale jak sie zamrożą to przekładam w woreczki, pewnie dziewczynom o to chodziło. Jak taki owocek zamrozi się na tacce to "łapie" szronik wokół siebie samego i później w woreczku nie skleja sie z innymi owockami. Ja jeszcze lekko osuszam owoce na kuchennych recznikach papierowych i dopiero wkładam na tacy do zamrażarki. Później przekładam porcjami do woreczków i jak mam ochote na pare truskawek czy garśc jagód zima do jakiegos jednoosobowego deseru to wyciągam tyle ile dokładnie potrzebuję, nie musze rozmrażać całego woreczka. No chyba że masz poporcjowane po 5 czy 7 sztuk truskawek w woreczku
__________________
ALBUMY


Zarobiona mama pracująca



Tylko nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy.




Przez pierwsze dwa lata uczysz dzieci chodzić i mówić a przez
następne szesnaście lat marzysz o tym żeby usiadły spokojnie i się zamknęły !!!
one_shot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując