Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odgłosy seksu zza ściany :D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-09, 20:23   #123
Kleo24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 275
Dot.: Odgłosy seksu zza ściany :D

Cytat:
Napisane przez marciszonek Pokaż wiadomość
wybacz, to trochę egoistyczne, żeby na wczasach jak wynajmujecie pokoik się nie przejmować zupełnie. jesteśmy ludźmi, trochę powinniśmy nad sobą panować a nie myk do pokoiku i wydzierać się, bo taka jest 100% radość z seksu. przecież tutaj nie chodzi o to, że kochasz się ze swoim tż i o jakiś tam wstyd
A kto tu mówi o wydzieraniu?! Chyba tylko Ty... użyłam trochę złego określenia pisząc że się nie przejmujemy, bo rzeczywiście można było to tak odebrać. Więc powiem jak jest, bo widzę wielkie oburzenie ogólnie w łóżku nie drę się tak jakby mnie ktoś obdzierał ze skóry (więc mowy o wydzieraniu się nie ma). Chodzi mi np. o taką sytuację - w tym roku w naszym pokoju było lekko skrzypiące łóżko. Czy to znaczy, że miałabym przez tydzień pobytu nie korzystać z niego lub uprawiać tylko i wyłącznie seks na stojąco?! Chyba nie... Takie wyjazdy mają sprawić nam radość. I nie zamierzam na każdym kroku zwracać uwagi na to co pomyślą sobie inni, czy poczują się zażenowani czy nie. Poza tym jeśli ktoś słyszał skrzypiące łóżko (a nie było ono zbyt głośne) to też nie będę palić się ze wstydu z tego powodu, bo uprawianie miłości to ludzka rzecz... a jeśli to komuś przeszkadzało, to już nie mój problem. Kiedy pojękuję sobie bo jest mi przyjemnie, nie myślę o tym czy słyszą mnie sąsiedzi. I współczuję tym osobom, które nie potrafią się wyluzować. Jeśli chodzi o mnie to strasznie głośna nie jestem i nie funduję 30 min sąsiadom mega słuchowiska. Jeśli ktoś coś słyszy to raczej w momencie szczytowania - a wiadomo, że to nie trwa w nieskończoność.
Poza tym nie bądźmy tacy pruderyjni...
Kleo24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując