Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odgłosy seksu zza ściany :D
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-22, 10:52   #132
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Odgłosy seksu zza ściany :D

Cytat:
Napisane przez pattka007 Pokaż wiadomość
Mi ogólnie sex jakos sex nie przeszkadza jestem młoda mam 20 lat mam udane życie sexualne z moim mężem ale po porstu ostatnio juz mam dosć swoich sąsiadów to sie ciągnie od 4 miesięcy non stop na początku w ogole mi to nie przeszkadzało nawet fakt tego ze spać nie dawali mi i mojemu dziecku i innym sąsiadom ale chyba ostatnio wyczerpał mi sie limit tolerancji po prostu zaczyna sie tak od 19 do 22 mam na dole bębnienie muzyki tak że az mi sie podłoga trzęsie po 22 do 7 ,,,8 a czesem 11 po południu czyli całą noc słysze stękanie sąsiadki z dołu poczym znów do 13 muzyka pozniej kilka godzin przerwy i znowu to jest non stop przez 4 czasem 6 dni w tygodniu po porstu przestałąm sie wysypiać dziecko mi płacze albo budzi sie z wrzaskiem słyszy to cała okolica bo sąsiedzi z bloków na przeciwko i dalszych już nie raz sie darli na nich ze zachowują sie jak zwierzeta wszsytko mozna zrozumiec sex przez godzine dwie a nawet trzy ale nie całonocne rżnięcie przez pół doby 6 dni w tygodniu i co z tym zrobić głupio zwracać uwage na stękanie jest to krępujące a na muzyke pożniej tez nie bo juz po ciszy nocnej po porostu załamka
Może tam burdel jest ? Albo sąsiadka sobie indywidualnie dorabia... Całymi tygodniami non stop się pieprzą i do pracy nie chodzą ? Może praca przychodzi do niej
Swoją drogą, to baba ma chyba pochwę z betonu, że fizycznie daje radę
A może ją coś boli ? W sensie, chora jest i dlatego jęczy, stęka i wyje ? :p
Co robić ? Jak po 22 to na policję dzwoń.

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2009-09-22 o 10:59
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując