Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odgłosy seksu zza ściany :D
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-22, 21:30   #140
Little miau miau
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: miejska dżungla
Wiadomości: 566
Dot.: Odgłosy seksu zza ściany :D

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Cieszy Cię ? A co tobie do tego czy on kogoś bzyka czy nie ? No już bez przesady z tą miłością do bliźniego

Mnie tam seks w wykonaniu innych ludzi (zwłaszcza obcych) po prostu brzydzi. To tak jakbym była zmuszona słuchać jak kto defekuje w toalecie albo puszcza bąki. Od razu wyjaśniam: chodzi o fizjologię, a nie o to, że seks kojarzy mi się z czymś brudnym Nie cierpię jak obcy ludzie bez żenady wywlekają swoją intymność choćby tylko względem moich uszu. A zwłaszcza dziwi mnie jak niektóre panie drą gęby jakby je kto obdzierał ze skóry. Teatralności zachowania też nie znoszę. Trąci udawanymi orgazmami i tygrysicą z plastiku

Oczywiście jak która głośniej jęknie i nie daje koncertu na 2 godziny, luzik - zniosę. No i za dnia tak mnie to nie razi jak późną nocą/nad ranem kiedy to się po prostu wyspać nie idzie. Ale żadnej przesady. W końcu jak się komu obcemu wypsnie bączek w obecności mojego nosa, to awantury też nie robię. Ale jakby stanął do mnie tyłem i puszczał arię na 15 minut, to bym nie zdzierżyła.

Gdybyś była moją sąsiadką albo ja albo Ty - któraś z nas opuściłaby swoje lokum czym prędzej. Postrzegasz wszystko strasznie czarno -biało i masz do tego prawo. Ale nie pisz nic o "darciu gęby" albo udawaniu orgazmów bo to mnie obraża i jest maksymalnie wulgarne. Nic ci do tego czy krzyczę czy nie o ile ty nie musisz tego słuchac i Twój komentarz jest tak samo uroczy jak komentarze matek do "wybrakowanych samic, których nikt nie chce zapłodnic bo każda z nas marzy o dzidziusiu" albo komentarze dotyczące mniejszości seksualnych.

Nie lubisz słuchac? Ok. Ale kultury osobistej na tym forum z tego co widzę się wymaga więc wyluzuj ze słowami.
__________________
.
Little miau miau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując