Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odgłosy seksu zza ściany :D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-23, 19:01   #150
Little miau miau
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: miejska dżungla
Wiadomości: 566
Dot.: Odgłosy seksu zza ściany :D

Twoje komentarze po prostu są niesmaczne. Są w złym tonie. Są wulgarne. A ta ironia, którą najwyraźniej wydaje ci się, że trafnie się posługujesz, no cóż - wydaje ci się.

Nie biorę do siebie tylko to okropnie wali po oczach takie "drzec ryja" w ogóle współczuję ci bardzo jeśli postrzegasz świat kategoriami "ryj", "morda", "jakby ją obdzierali ze skóry" i te teksty "nie bądź taka miłosierna" czy jak to szło, kiedy ktoś się cieszy, że starszy sąsiad ma dziewczynę. Może się cieszy i co?

Ty oceniasz krzyki sąsiadek. A ja oceniam Twój wulgarny jeżyk. Gdyby ktoś o Twojej kulturze osobistej zwrócił mi uwagę na jakikolwiek temat związany z moim potencjalnym brakiem kultury ( gdybym była Twoją przeszkadzającą sąsiadką) - dostałabym zajadów ze śmiechu.

Szanuję tylko tych, którzy szanują i mnie i innych ludzi.

Btw - chętnie zobaczę policję, która wparowuje do cudzego mieszkania bo ktoś stęka, naprawdę.

Swoją drogą u nas jedni się kochają, inni pierdzą w wannie (słychac, intymna czynnośc) inni robią kupę, jeszcze innym krzyczą dzieci, dresiki puszczają techniawę - ale każdy zaciśnie zęba czasem i dzięki temu niektózy się regularnie wypróżniają, inni mają udane pożycie seksulane, inni jego skutki i napawają się rodzicielską miłością a jeszcze inni robią imprezy - i każdy z nas jest w stanie uszanowac resztę. Nikt nie wzywa policji. Ogólnie jest miło.
__________________
.
Little miau miau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując