Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-26, 20:33   #2795
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Natalisis Pokaż wiadomość
kat123 z tym usuwaniem tatuażu to nie do końca tak pięknie wygląda. Wszystko zależy od tego jak głęboko został wprowadzony pigment, czy był mocny czy rozcieńczony no i od koloru. W brew pozorom najtrudniej usunąć żółty barwnik, a najłatwiej czarny. Jednak nigdy nie ma 100% pewności, że tatuaż zostanie usunięty w całości, zawsze może zostać jakiś fragment. No i sprawa najważniejsza to to że niestety zawsze po takim zabiegu pozostaje blizna. Dlatego moim zdaniem lepiej przykryć niechciany tatuaż jakimś innym fajnym wzorem, niż chodzić z blizną. Chyba, że ktoś w ogóle już nie chcę tatuażu, wtedy wybór należy do niego. Z tatuowaniem sobie imion facetów też się zgadzam, że to głupota. Nigdy nie można mieć pewności, że nagle przestaniemy kogoś kochać i zaczniemy go nienawidzić, bo tak nas skrzywdzi. Jedyne imię jakie bym sobie wytatuowała to imię własnego dziecka.
Rozumiem. Ona właśnie coś mówiła o imionach dzieci ciekawe, może bliznę zakryje właśnie tym.
Ja zawsze marzyłam o tatuażu, ale TŻ jest przeciwny w sumie jakby on chciał sobie suty okolczykować też bym mu nie pozwoliła (to przykłąd tylko oczywiście ) dlatego się wstrzymuję. Choć ostatnio pokazałam mu modny ostatnio motyw dmuchawca, którego nasionka lecąc zmieniają się w ptaki i nawet mówił, że mu się podoba
Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
z tym tatuowaniem sobie imion ukochanego to faktycznie debilizm totalny, w życiu bym się nie zdecydowała na takie cuś co innego imie dziecka - w końcu rodzicem jest się do końca życia, nawet jak takie nasze dziecko z jakiegoś powodu kopnie nas w tyłek i zerwie kontakt itp


co do włosów, to dajcie spokój no, ja jak zaglądam na wątek "pochwalmy się swoimi włosami" (czy jakos tak podobnie) to czasem umieram z zazdrości, takie piekne włosy mają niektóre dziewczyny że szok w trampkach na syberii gdzie ja z tymi moimi kłaczkami.... chociaz już naturalne, to jednak jeszcze nie idealne
Ja bym sobie nigdy imion żadnych nie wytatuowała. Nawet dzieci jakoś mnie nie jara tatuowanie sobie imion, podobnie jak tribali

Ej tego tekstu jeszcze nie słyszałam
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora