Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-03, 21:42   #449
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

cześć

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
A ja mam jeszcze poglądową foto tego drugiego Life - 03 chyba.
kurcze jednak nie leżu mi ten Life

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4672647 4]Wrzucę Wam moje starocie, coby nie było, że tylko zrzędzę bezpodstawnie.

Pierwsze to bez komentarza... wiem, że szpony (i tak wybrałam najmniej szponiastą fotkę ) i odrost i w ogóle . Ale na żywca jakieś zaćmienie miałam, tak mnie lakier pewnie omamił... Swoją drogą obłędny, SH Sea-ing Stars... wbrew temu co myślałam, on się wcale nie nadaje do noszenia na turkusach i zieleniach ale na czerni czy granacie jest urwanie duszy.

Drugie mi się nawet podobały. Ale jak fotki z aparatu zrzuciłam to była masakra, kupę niedoskonałości, smugi. Teraz zrzuciłam jeszcze zdjęcia z telefonu i proszę, chyba nie tak tragicznie. Wredny ten aparat mój

Trzecie aktualne, ale nie dość że ciemno i nie mogę zrobić zdjęcia, to chyba znowu kształt pogubiłam, jakieś nierówne mi się wydają i nie mam pomysłu na nie. A kolory powinny być żywsze i bardziej jaskrawe :/


No. Pomarudziłam.[/QUOTE]

aj Ty :P przecież jest pięknie w szczególności pierwszy mani mnie zauroczył

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Malinka!
KLIK
jak zobaczyłam to foto na fb, to pomyślałam "jak Maliny te pazurki", a potem zauważyłam podpis na zdj i wszystko jasne

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
czas na nowe mani
MIYO mini drops - Mango, zdecydowanie stał się moim ulubieńcem, bardzo przyjemnie mi się go nosiło. szkoda, że zdjęcie nie oddało, jak wygląda na żywo
3 warstwy do pełnego krycia, jedna warstwa Insta Dri.
śliczny kolorek <3

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Spamuję i... jaram się <3 To będzie mój ulubiony lakier na jesień *.* 1 warstwa Bahama mama + 1 warstwa When hearts kaleidoscope:
o mamo obłęd *.*

Cytat:
Napisane przez ewula13 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
mogę do Was dołączyć z moimi pazurkami?
hej na drugim foto rzeczywiście inaczej wyglądają, bardzo fajnie

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;46731935]Po kilku ciemniejszych mani przyszedł czas na jaśniejszego maniutka
No i brokat,brokat wszędzie..
Pazurki trochę piłowałam ale krzywo
Ale zdjęcia straciły na jakości [/QUOTE]

ach jak ja uwielbiam tę Savinkę super Ci w niej!

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Kochana jesteś Kiedyś nie lubiłam czerwieni, ale teraz uwielbiam
to dobrze, bo to Twój kolor


Martinezzz fajny mani
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora