Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-11-26, 21:43   #3198
cuxia
Raczkowanie
 
Avatar cuxia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Murowana Goślina / Poznań
Wiadomości: 182
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
aaa w kompakcie masz
a ogólnie jaką masz cerę i jakie lubisz podkłady? kryjące, lekkie, rozświetlające?
Hmmm... brzydka :sly: strefa T lsni jak ksiezyc w pelni.. trzy zmarchy na czole poprzeczne głębokie jak nie wiem..mimo ze 28 nooo prawie 29 lat to moja 53letnia mama nie ma takich.. nosek i policzki lekko naczynkowe ale porowate i zanieczyszczone.. zuchwa raczej normalna, tragedii nie ma. W sumie nie wiem jakie lubie, nie lubie efektu maski i jak widac tapetę w dzien, na nocne wypady choc nie ma ich duzo wole cos ciężkiego i kryjacego, a na dzien raczej nie musi byc kryjacy jakos mega lepiej zeby wyrownywal koloryt i dawal efekt naturalnej ladnej buzi bez sztucznego matu ale z matem lekkim jednak bo po 30minutach lsnie jak wypolerowana prontem hehe nie maluję sie mocno, maz teho nie lubi, a ja z cieniami i całymi tymi bajerami wyglądam smiesznie wole bardziej naturalny look tak jak mam np na avatarze ale tam nic nie widac..
__________________
OSTATNIE CIĘCIE - 29,09,2014
olejowanie od 20.12.2012
ostatnie farbowanie - wrzesien 2012
intensywna pielegnacja wloskow od listopada 2012

Z kwasami zaprzyjaźniam się od 11.2014
cuxia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując