Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Laserowa korekta wady wzroku
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-02-12, 10:16   #2080
gosia_9508
Zakorzenienie
 
Avatar gosia_9508
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 191
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Ja jestem 3 dni po zabiegu korekcji metoda SMILE. Efekt cudowny. Żadnych komplikacji, mgiełka po zabiegu zeszła po 3-4 godzinach. Wszyscy w klinice sympatyczni, podczas zabiegu doktor informowała krok po kroku co się będzie działo, wszystko zgodnie z przewidywaniami. Nawet trzymała mnie za rękę podczas fazy święcenia laserem, choć tego nie oczekiwalam. To było bardzo miłe Po zabiegu dostaje się od kliniki okulary przeciwsłoneczne gratis
Nic nie boli, jedynie pierwszego dnia oko wrażliwe na światło i piekło przy zakraplaniu. Ale tylko przez pierwszy dzien. Już dziś mogę swobodnie jeździć autem - ale tylko w ładny dzień, po zmierzchu bym się jeszcze bała, że względu na efekt halo, aureolki do każdego swiatla, bardzo rozpraszają i byłoby to zbyt niebezpieczne.
Widzę jak w soczewkach kontaktowych, trzeba tylko pamiętać o zakraplania oka, choć nie jest jakoś specjalnie suche - wystarczy 3-5 razy dziennie.
Staram się nie przemęczać oczu, ale swobodnie kilka godzin po zabiegu wyszłam na miasto, zakupy, do galerii handlowej. Choć tego ostatniego nie polecam, dużo różnych świateł, nawiewow, klimatyzacji każdy lokal inaczej ustawiona i głowa trochę może zacząć boleć jak się na tym wszystkim zacząć skupiać

Edytowane przez gosia_9508
Czas edycji: 2018-02-12 o 10:23
gosia_9508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując