Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Laserowa korekta wady wzroku
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-04-05, 21:24   #2088
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez chocolatte25 Pokaż wiadomość
Po wielu wizytach zostałam zakwalifikowana do zabiegu, EBK +mitomycyna, oko laser. U dr Gadomskiej byłam już 4 razy i od początku wiedziałam, że zostanie na lewym oku ok -1,00, a przynajmniej takie są plany (wada po badaniu wychodzi ol -9,25 op -8,5). Dr niestety nie była zbyt wylewna w opowiadaniu o zabiegu, chociaż nie mam wątpliwości co do jej wiedzy. Mam jednak teraz małe wahania czy dobrze robię, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że zostanie jakaś wada i możliwe są efekty uboczne. Trochę się boję, że będzie jeszcze gorzej niż jest teraz, o ile to mozliwe. W mavicie byłam z rok temu, stwierdzili, że w obu oczach zostanie -1,00. Warto robić jeśli wada i tak będzie?
napewno to ogromna wygoda zycia ale jak masz po tym nosic soczewk ito chyba nie warto....


ja poszlam bo juz oko przestalo tolerowac soczewki,
mialam -7 prawie oraz -11 (-9 oraz -2 astygmatyzm) i w mavicie powiedzieli ze tylko SMILE i przewidzieli ze 100% pewnoscia ze bede miec 0 i -2

tak jest ale w tym gdzie mam -2 mam caly czas niedowidzenie (przed operacja i po tez mam) wiec jakby nie uzywam tego oka.


ale mam rozszczepianie swiatla noca i operacje mialam w maju 2016 ale nie zaluje.
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując