Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-17, 21:34   #2694
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Mam do Was pytanie, co prawda nie związane z pielęgnacją, a makijażem mieszanej cery. Czy pojawia się u Was problem igiełek, czy jak to któraś niedawno tutaj nazwała "jeżyków" na nosie po nałożeniu podkładu? Jak sobie z tym radzicie? Do tej pory myślałam, że to kwestia źle dobranej formuły podkładu, który wchodzi w pory i wszystko podkreśla, wczoraj jednak przetestowałam kilka podkładów, od lekkich po mocno kryjące i ciężkie i za każdym razem efekt jest ten sam Podkładów używam tylko na większe, wieczorne wyjścia, więc nie rzuca się to bardzo w oczy, ale wkurza mnie sama myśl o tym, że podkład zamiast ukrywać pewne sprawy, dodatkowo je podkreśla
A czy to nie jest spowodowane podkreśleniem mikrowłosków na skórze? Ja tego problemu nie miałam, ale wiem, jak to wygląda i z tym mi się właśnie kojarzy.

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Wystarczy wsunąć paznokcie pod strumień wody. U mnie ładnie się kawa wypłukuje
To jest osad z kawy, a nie sama kawa i wodą się tego nie usunie. Taki sam zostaje mi na ciele do następnego mycia, podobnie jak ten specyficzny zapaszek oraz taka lekko woskowa warstwa. Nieważne czy użyję zaparzonych fusów czy suchej kawy zmieszanej z odrobiną wody.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora