Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Domowe sposoby na przesuszoną skórę
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-14, 12:57   #9
kamila901
Zakorzenienie
 
Avatar kamila901
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 305
Dot.: Domowe sposoby na przesuszoną skórę

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
do balsamów dodaję mocznik z mazideł - to najlepszy, a zarazem najprostszy sposób
Mocznik z mazideł? A można wiedzieć skąd to bierzesz?

Cytat:
Napisane przez Paola28 Pokaż wiadomość
Tak z doświadczenia - domowego. Dobrze nawilża oliwka. I kosmetyk ten można bezpiecznie stosowac w domu - nawet jeżeli jest się w ciąży. Olikwa naprawde dobrze napina i nawilża. fakt faktem - jest nieco tłusta, dlatwgo nie nadaje się do smarowania twarzy Dobre sa również kosmetyki nawadniające -od zewnątrz - kremy, żele oraz od wewnątzr w postaci kapsułek
No właśnie jak już napisałam balsamy niewiele mi pomagają, na góra kilka godzin- fakt muszę się przyznać, że nie jestem jakoś specjalnie systematyczna, że się uprę i smaruję po kilka razy dziennie, z resztą tak jest z większością rzeczy np. braniem witamin. Chyba, że mam je pod ręką.
Oliwka- ostatnio kupiłam sobie taką w żelu- johnsons, ale raz, że się słabo wchłania, a 2 naprawdę mnie dziwi, że efekt nawilżenia po niej się tak krótko utrzymuje
A stosowałaś może Capivit Hydrocontrol?

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Mam to samo z łydkami i próbowałam już wszystkiego. Trzeba ciągle smarować i smarować...

Najlepiej na mnie działa czerwony Garnier. Z takich produktów ogólnie dostępnych.

A najskuteczniejsze są produkty z mocznikiem. Do znalezienia w aptece.

Najważniejsze - nie moczyć się w wannie. Woda zabiera wilgoć ze skóry! Krótka kąpiel i uciekamy.
wole prysznic niż kąpiel więc akurat z tym nie ma problemu
__________________




kamila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując