Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - HEINRICH THIERMANN Niemcy- zbiory owocow,szparagow-czy ktos pracowal?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-30, 23:00   #8
warjat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: HEINRICH THIERMANN Niemcy- zbiory owocow,szparagow-czy ktos pracowal?

Cytat:
Napisane przez bobik28 Pokaż wiadomość
Hej ,ja też mam termin na 6 lipiec.ja jestem z torunia ale mieszkałem w okolicach katowic.moi znajomi pracowali w tej firmie i bardzo sobie chwalą prace i nawet zarobki.Nie jest łatwo jak to w pracy ale da się przyzwyczaić i zarobić ale trzeba chcieć i starać się.jak chcesz to pisz. bobi26@autograf.pl

lub 667-494-806 Pozdrawiam i jak co to widzimy się kiedyś. Pa

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Jeżeli ktoś ma termin na 6 lipca to proszę o jakiś kontakt.A jest ktoś z Torunia może na ten wyjazd? 667-494-806.
siema bobi ja tam bylem tylko ze trafilem w okolice juz sam nie pamietam kolo uchte pracowalem tam ale jak gadalem z koleszka ktory siedzial nie tylko tam rownierz na puszce mowil ze pierwsze wrazenie na hotelu robil widok jak by sie znowu tam znalazl mi tam to nie przeszkadzalo fakt ze robota ciezka i ze goraco jak w piekle wracales z rajki to poltora litra wody piles i jeszcze malo rumuny warjaty powiedzial mi jeden zeby szybko robic repede hehe po rumunsku szybko to latwiej szybko sie robilo niz wolno ale praca dla wytrwalych pozdro
warjat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując