Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki Bourjois
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-24, 19:20   #3459
safa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 127
Dot.: kosmetyki Bourjois

akisia, saks - też się uwielbiam . Najważniejsze, że wiem i się z Wami tą wiedzą dziele. Za dużo chcecie wiedzieć o moich kontaktach, wcześniej padały nawet pytania o moim miejscu zamieszkania . Wybudujcie mi za to popiersie lub obiecajcie nie używać kosmetyków testowanych na zwierzętach. Sprawdzałam ostatnio listy marek które nie testują, wszystko prócz Bourjois i Revlon testuje (ze średniej półki, bo tak to dochodzi jeszcze Essence i dużo marek z wyższej półki). W sieci można znaleźć filmy i obrazki z takiego testowania, dla mnie jest to okropne i łamie prawa żywych organizmów. Niedawno zaczepiłam pewną Panią w perfumerii która stała przy szafie Bourjois i nie mogła się zdecydować ma maskare, a w ręce miała Loreala jeszcze. Gdy jej powiedziałam o nie testowaniu na zwierzętach to wydarła się na mnie, że dobrze, że testują i martwiła by się dopiero jak by były testowane na ludziach, a przecież człowiek ma przynajmniej wybór i testuje z własnej woli.

Maqua
- Les Nudes mogą być przeterminowane już. W ofercie 3D Max jest taki lekko żółtawy kolor i różne róże, jak większość już wie, jestem przeciwna kupowaniu na allegro - zwłaszcza kosmetyków wycofanych z oferty. W zwykłej serii Bourjois Effet 3D jest numer 15 chyba, to taki róż ze złotymi refleksami, powinien na ustach dać właśnie efekt różu do policzków. Edycja: To jednak 19, a nie 15.

Działa Wam strona Bourjois??

Edycja 2:
Zapomniałam Wam powiedzieć jeszcze. Wycofywane są też cienie Ombre Stretch, nie wiem jak Wy ale ja muszę zapasy sobie zrobić. Uwielbiam ten cień.

Edytowane przez safa
Czas edycji: 2010-07-24 o 19:27
safa jest offline Zgłoś do moderatora