Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki Bourjois
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-24, 20:15   #3460
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez safa Pokaż wiadomość
akisia, saks - też się uwielbiam . Najważniejsze, że wiem i się z Wami tą wiedzą dziele. Za dużo chcecie wiedzieć o moich kontaktach, wcześniej padały nawet pytania o moim miejscu zamieszkania . Wybudujcie mi za to popiersie lub obiecajcie nie używać kosmetyków testowanych na zwierzętach. Sprawdzałam ostatnio listy marek które nie testują, wszystko prócz Bourjois i Revlon testuje (ze średniej półki, bo tak to dochodzi jeszcze Essence i dużo marek z wyższej półki). W sieci można znaleźć filmy i obrazki z takiego testowania, dla mnie jest to okropne i łamie prawa żywych organizmów. Niedawno zaczepiłam pewną Panią w perfumerii która stała przy szafie Bourjois i nie mogła się zdecydować ma maskare, a w ręce miała Loreala jeszcze. Gdy jej powiedziałam o nie testowaniu na zwierzętach to wydarła się na mnie, że dobrze, że testują i martwiła by się dopiero jak by były testowane na ludziach, a przecież człowiek ma przynajmniej wybór i testuje z własnej woli.

Maqua
- Les Nudes mogą być przeterminowane już. W ofercie 3D Max jest taki lekko żółtawy kolor i różne róże, jak większość już wie, jestem przeciwna kupowaniu na allegro - zwłaszcza kosmetyków wycofanych z oferty. W zwykłej serii Bourjois Effet 3D jest numer 15 chyba, to taki róż ze złotymi refleksami, powinien na ustach dać właśnie efekt różu do policzków. Edycja: To jednak 19, a nie 15.

Działa Wam strona Bourjois??

Edycja 2:
Zapomniałam Wam powiedzieć jeszcze. Wycofywane są też cienie Ombre Stretch, nie wiem jak Wy ale ja muszę zapasy sobie zrobić. Uwielbiam ten cień.
Safo, chyba Cię lubię jeszcze bardziej ja też zostałam fanką Bourjois z powodu nietestowania na zwierzętach... Choć nie powiem, jeszcze te słodkie opakowania mnie przekonały^^
Kiedyś lubiłam bardzo L'oreal'a ale porzuciłam bez żalu. Teraz kupuję Bourjois i Essence głównie i żałuję, że mimo 9 lat bycia wege przez jakiś czas używałam produktów-zabójców zwierząt tego już nie zmienię, ale mogę nie popełniać swoich błędów ponownie.
akisia jest offline Zgłoś do moderatora