Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-16, 09:37   #3677
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
wrzucam glitter envy. strasznie ciężko mi go sfotografować, bo wychodzi mega neoniasty. nie widać drobin, bo słońca ni ma :< ale i tak jest przeboski

pięknie u Ciebie wygląda


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
AAa... Rozumiem.
Od 7,40 do 9....?

dokładnie.. i jeszcze wstałam o 6:20 dopiero co zjadłam śniadanie..


Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
To dobrze że tylko tak
Capaj capaj warto

Ja też właśnie szykują się do snu zimowego??

no baardzo dobrze
to przez Ciebie go chcę

chyba tak


[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4282707 4]Holiday 58 doczekał się u mnie rozdziewiczenia
Z premedytacją zostawiłam go sobie na jesień i bardzo fajnie się w nim teraz czuję. Pewnie wiecie, że ma złote i różowo-miedziane drobiny... Nie wiecie? Musicie mi uwierzyć, bo na zdjęciu też nie za zbytnio zobaczycie... Ciemno, szaro... Jak już musi się lato kończyć to ja chcę złotą jesień - a nie to to co za oknem jest... Pazurki skróciłam o jakieś 2mm. [/QUOTE]


jest przepiękny


Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
rozumiem dawaj mani z pandziochami

pandy będą niedługo, jutro albo w środę maluję Tart-y


wiecie.. nienawidzę pobierania krwi.. co prawda nie mam czegoś takiego, że mdleję na widok igły czy coś w ten deseń, ale nie cierpię tego uczucia.. a dzisiaj mnie dobiło to, że nie dało się u mnie pobrać krwi ze zgięcia łokcia.. były dwie próby wkłucia.. jedna z zewnętrzną stronę nadgarstka (tuż przy kości), która się skończyła tym, że będę mieć siniaka i druga, udana, na zewnętrznej stronie dłoni.
żyję. tylko szkoda, że nie dostałam naklejki 'Dzielny pacjent'
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora