Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-16, 09:45   #3682
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
upominaj się Kochana o top! bo ja zapominam ciągle o tym, dzisiaj sobie przypomniałam!
Będę się upominać, kiedy obie będziemy w Lublinie
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
aaaaaa i prawie zapomnialabym się pochwalić
wygrałam lakiery marmurkowe lemaxa łiiii!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4282579 4]Cudowny I jakie śliczne kwadraciki... może bym się znowu zkwadraciłą?

Super, tak w ogóle to sto lat!
Fajne kolorki, zwłaszcza Orange Daisy jestem ciekawa [/QUOTE]
Nie!

Dzięki
Już już, miałam nią malować, ale nie - nabiera mocy urzędowej, jak to prawi Prezes Tymczasem sięgnęłam po cosia, któremu już moc urzędowa skapywała z pędzelka
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Oczywiście bez słońca to upa blada....
Ma bardzo trudny kolor- szarość z odrobina brązu i fioletu. Do tego delikatny złoty szimerek.... Mrr




Co za niedopatrzenie!

Wsszystkiego naj naj Viv!
Już miałam pisać fajne naklejki... a to piaskiem malowane Zupełnie nowego wymiaru nabrały te kwiatuszki, super!

Żadne niedopatrzenie - ja chyba nigdy o tym nie mówiłam po prostu
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
wrzucam glitter envy. strasznie ciężko mi go sfotografować, bo wychodzi mega neoniasty. nie widać drobin, bo słońca ni ma :< ale i tak jest przeboski
Aaaaaa! Raz wiem, że muszę go mieć, innym razem nie wiem czy chcę, mózgu zdecyduj się!
Piękne pazurki!
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Dobra dopijam kawę i lecę troche popracować.
Zmywam dziś holosia i machnę e nie wiem co
Dajesz coś ciemnego
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4282707 4]Holiday 58 doczekał się u mnie rozdziewiczenia
Z premedytacją zostawiłam go sobie na jesień i bardzo fajnie się w nim teraz czuję. Pewnie wiecie, że ma złote i różowo-miedziane drobiny... Nie wiecie? Musicie mi uwierzyć, bo na zdjęciu też nie za zbytnio zobaczycie... Ciemno, szaro... Jak już musi się lato kończyć to ja chcę złotą jesień - a nie to to co za oknem jest... Pazurki skróciłam o jakieś 2mm.

[/QUOTE]
Uwielbiam ten lakier
A pazurki! Takie smukłe i seksowne
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
To chyba dobrze, nie?
Pewnie, że dobrze. Tylko co temu cholernikowi nie pasowało?
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
krasnoludki
Całkiem prawdopodobne


I pazurki Brązowa(wa) wiśnia od Vipery z kawkowego boxa Jak wspominałam moc urzędowa wylewała się z butelki Piękny jesienny lakier. Na zdjęciach z Nufusia wylazły te jego zielono-złote tony, ale w rzeczywistości wychodzą rzadko i lakier jest rdzawo czerowny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1080129.jpg (71,8 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1080130.jpg (63,8 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1080133.jpg (61,8 KB, 28 załadowań)
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora