Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kolorówka dla 30-tek
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-08-16, 20:39   #7
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: kolorówka dla 30-tek

Tak czytam ten watek i codziennie zagladam czy ktos cos nowego napisal i nic. Postanowilam jednak zadac to pytanie, chodz moze powinnam zalozyc oddzielny watek. Kazda z nas wie, ze najlepsze dla starszych nastolatek sa cienie matowe, chodz nie kazda sie do tej zasady stosuje. Ja tez nie. Mam cien od Chanel w kremie i jest on jakby pol matowy, tzn. lekko sie blyszczy, ale na powiece tego polysku tak nie widac, staje sie bardziej matowy. moje pytanie brzmi. Znacie moze inne cienie w kremie, ktore byly by matowe lub tak sie zachowywaly po nalozeniu na powieke? Dodam jeszcze, ze nakladam ten cien na bezowy cien w kremie od MF. Kremowy cien od MF jest bardzo perlowy, chodz jak go delikatnie nalozyc, to tak mocno na powiece nie blyszczy, ale i tak cien od Chanel na tym od MF jest bardziej polyskujacy. Robie tak dlatego, ze cien od MF trzyma sie powieki, nawet w upaly sie nie sciagnal i Chanel wtedy tez jest nie do zdarcia. chcialabym cos takiego jak MF, cos co sie dobrze trzyma i jest matowe lub jak Chanel na powiece daje efekt lekkiego matu. Kupilam sobie cien Clinique, ale to porazka, bardzo perlowy i sie sciaga. Do perly sie nie czepiam , widzialy galy co braly, ale sie sciaga , a w upaly to totalna klapa. Moze znacie cos w kremie co sie trzyma tak jak MF? Do tego jest matowe lub pol matowe?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując