Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry UV a makijaż
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-24, 07:30   #3846
alice'
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 110
Dot.: filtr - no i mam problem

A ja sobie tak wymysliłam, że skoro nie ma nigdzie tej Avenki 50-tki to może na razie kupię niższą (niższe faktory były). Mój mąż przeszukał cały internet i nigdzie nie znalazł upatrzonej przeze mnie Avenki dla cery mieszanej. Przecież i tak szybko zużyję, bo wklepując odpowiednią ilośc filtra opakowanie powinno starczyć na 35 dni tylko. A teraz raczej słońca mniej, a ja w sumie przebywam na powietrzu z pół godziny dziennie (do pracy i z powrotem). Dużo sie uczę (egzamin państwowy) i w domu siedzę. Chyba lepsza ta niższa Avenka niż nic, a na zapychające La Roche i pryszcze pozwolić sobie nie mogę, bo za duzo pieniędzy i nerwów zainwestowałam aby je wyleczyć. Kasy tez nie mam aby testować kolejne kosmetyki (la Roche do wywalenia za 55 zeta), a po recenzjach i przeznaczeniu tej Avenki uważam że jest najmniej ryzykowna. Tym bardziej że Avene kremy dobrze toleruję a z la Roche nawilżający zaczął mnie uczulać i zapychać i dermatolog kazała odstawić. Nawiasem mówiąc broda nie toleruje niczego i tam i tak smarowac sie nie będę.
Chciałabym tez zapytać: rozumiem że lżejsze są emulsję (od kremów) tak? Bo ta upatrzona Avenka to właśnie emulsja:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=20790.
alice' jest offline Zgłoś do moderatora